Dołącz do grona szczęśliwych!

Zobacz opinieZarezerwuj Termin

Opinie Gości

„Pełen profesjonalizm podczas organizacji wesela!
Bezproblemowy kontakt z obsługą zarówno podczas przygotowań jak i wesela. Sala pięknie udekorowana, jedzenie przepyszne! To miejsce ma w sobie magię :)Goście bardzo zadowoleni, my również. Polecam :)”
Julia Konieczny

„Organizowaliśmy w Leśniczówce swoje wesele 14.06.2017r. Od początku kontakt z Panią Właścicielką oraz Panią Manager był znakomity. Wszelkiego rodzaju pytania, sugestie, problemy rozwiązywaliśmy na bieżąco, dzięki czemu w dniu wesela pozostało Nam jedynie się bawić. Jeżeli chodzi o jedzenie to jakość posiłków, porcje w stosunku do ceny wypadają bardzo dobrze. Wszystko smaczne. Sam wygląd obiektu i jego otoczenia zachwycił każdego Naszego gościa. Leśniczówka ma swój urok, który oczarowuje każdego. Obsługa bardzo sprawna, miła,”
Paweł Piętka

„Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście- tymi słowami najlepiej określić szefostwo i wszystkich pracowników. Jedzenie bardzo dobre, wszyscy goście zadowoleni, a także my- nowożeńcy. Nikt z imprezy nie wyszedł głodny. Obsługa natychmiastowo reagowała na nasze potrzeby. Sala cuuuuudownie przystrojona, co było popisem kreatywności szefowej. Nie możemy się przyczepić do czegokolwiek, ponieważ wszystko było perfekcyjne. Serdecznie polecamy lokal, po za naszym wspaniałym weselem, to na pewno nie jest ostatnia impreza jako chcielibyśmy zorganizować w tym lokalu. Pozdrawiamy”
Patrycja Urbaś

„To już tydzień minął od naszego wesela u Was do dzisiaj nie potrafię wrócić do dnia codziennego po tak wyjątkowym dniu a to oczywiście po części Wasza zasługa. Obsługa rewelacja jedzenie znakomite cóż więcej chcieć. Klimat Waszej restauracji powalił moich gości na kolana. Wasza cierpliwość zasługuje na ogromne wyróżnienie mogłam liczyć na wsparcie absolutnie we wszystkim Pani Irena ( właścicielka ) zrobiła nam ogromną niespodziankę, której nie zapomnimy do końca życia, ponadto była ze mną w ciągłym kontakcie za co bardzo jej dziękuje 🙂 Obsługa stanęła na wysokości zadania nie mam im nic do zarzucenia z czystym sercem polecam ten lokal. Jeszcze raz z całego serca Wam dziękujemy :*”
Gosia Szymiczek

„Nasze wesele odbyło się 24.06.2017 r. Wybraliśmy z mężem Leśniczówkę z powodu zarówno pięknej sali jak i świetnej lokalizacji. I muszę przyznać, że goście byli zachwyceni zarówno salą, ogrodem i lasem, który rozpościera się dookoła całego lokalu. Kontakt z panią Manager był świetny, we wszystkim służyła nam swoją pomocą. Również składam ukłon i podziękowania dla całej ekipy lokalu, bo naprawdę wszystko było zorganizowane na wysokim poziomie. Naprawdę otwarta ekipa, świetne jedzenie i przesympatyczna obsługa. Z pewnością zorganizujemy tutaj z mężem jeszcze nie jedną imprezę lub z przyjemnością będziemy w niej uczestniczyć jako goście.

PS: Dla Par, które zastanawiają się, czy zorganizować wesele na dużą liczbę gości i boją się ulokować salę taneczną na oranżerii bojąc się, że goście nie będą się chcieli bawić mówię BRAĆ NIE ZASTANAWIAĆ SIĘ. 🙂 Na naszym weselu mieliśmy ponad 100 gości i naprawdę praktycznie wszyscy bawili się na parkiecie do 5 rano.

Dziękuję Wam za całą uroczystość i szczerze polecam!”

Kasia Kuźnik

„Fantastyczne jedzenie, profesjonalna obsługa, urokliwe miejsce i we wszystkim można się dogadać z kierownictwem. Dzięki temu 50 urodziny mojego taty były niesamowite, a goście zachwyceni. Polecam serdecznie!”
Agnieszka Pawliczek