/css/my-responsive.css" rel="stylesheet"> O nas
This is a bridge
This bridge is very long

Restauracja Leśniczówka – Dworek Weselny w Wodzisławiu Śląskim to miejsce z tradycjami, w pełni odrestaurowany XIX wieczny obiekt przystosowany do organizacji wszelkiego typu bankietów, spotkań rodzinnych i biznesowych, szkoleń, przyjęć okolicznościowych a przede wszystkim niezapomnianych przyjęć weselnych.
Lokal położony jest niedaleko centrum miasta, na pięknym i zalesionym terenie, w pobliżu zabytkowej baszty. W pełni klimatyzowane wnętrza, doskonała kuchnia i profesjonalna obsługa oraz komfortowa baza hotelowa zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.
Pod dużym plenerowym grillem i zadaszonym tarasem organizujemy pikniki, biesiady i przyjęcia na wolnym powietrzu. Doskonała kuchnia, wyjątkowa atmosfera i malownicze usytuowanie grilla pośród leśnego drzewostanu sprawia, że jest to wymarzone miejsce do spotkań i biesiadowania na łonie przyrody.
Organizujemy przyjęcia weselne na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości, urozmaicamy i wzbogacamy menu weselne o rożnego rodzaju atrakcje kulinarne serwowane przez naszego szefa kuchni.
Na życzenie organizujemy pieczenie prosiaka, bufet grillowy oraz inne ciekawostki kulinarne, a do tego odpowiednią oprawę muzyczną np. kapelę góralską czy kwintet smyczkowy.
Ponadto w oparciu o dziesięcioletnie doświadczenie służymy profesjonalnym i kompleksowym doradztwem w zakresie organizacji przyjęcia weselnego.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego obiektu.  Z chęcią spełnimy wszelkie Państwa życzenia oraz wsłuchamy się w uwagi i sugestie.

Zobacz Restauracja Leśniczówka w https://www.mojekonferencje.pl

+48 32 4530110
+48 502 538 068
+48 509 211 766
ul. Bukowa 2,
44-300 Wodzisław Śląski